Zombies

Zombies - NM
Cena 569
Dostupnost Zboží je skladem

Koupit

 

Ks

Pozor, desková hra Zombies!!! je kompletně v anglickém jazyce!

 

Naprosto jednoduchá pravidla, nekonečná znovuhratelnost, svižnost, vtip, parádní hororová atmosféra a nekonečné vlny zombií. To jsou hlavní dominanty hry Zombies!!!, která ve druhé revidované edici hrozí tím, že vám kvalitně zabije spoustu volných večerů.

Hra Zombies!!! vás hodí přímo do akce a už od začátku hry budete mít co dělat, abyste se zachránili před postupující haldou zombií. Hráči se s pomocí jak síly, tak důvipu budou snažit být těmi prvními, kdo se dostane k helikoptéře a uletí odsud. Ovšem zombie jsou na každém rohu, zdají se být pořádně hladové a spoluhráči by raději, kdyby se ti ostatní k helikoptéře raději nedostali. Hra dominuje proměnným herním plánem a stále narůstajícím počtem nemrtvých na něm. Ve svém kole hráči budou moci přikládat nové díly herní mapy, umisťovat zombie, zuřivě zdrhat, bojovat či prostě působit chaos k odlákání spoluhráče či zombií. Kombinace tohoto všeho dělá ze hry Zombies!!! pokaždé odlišný herní zážitek.

Ve hře Zombies!!! se hráči vtělí do rolí přeživších v ulicích města zamořeného zombiemi. Ve hře se pohybujete podle hodu kostkou, stejně tak se rozhoduje souboj, pokud skončíte na stejném poli se zombíkem. Hráči musí šetřit náboji a ochraňovat si své žetony zdraví. Na konci kola každého hráče si tento hráč hodí kostkou, jejíž výsledek určí s kolika zombiemi může pohnout o jeden bod (zombíci jsou totiž pěkně pomalí). Hráč, který se první dostane k helikoptéře a sejme zombíka, který u ní dlí, či hráč, který zabije 25 zombií se stává vítězem hry. Pokud je nějaký z hráčů zabit, vrací se na startovní bod a ztrácí polovinu svých zářezů za zabité nemrtvé.

Hra je ve druhé edici, které oproti první obsahuje:

  • vylepšená pravidla
  • vylepšenou grafiku pro lepší efekt
  • větší krabici, do které se vám vejdou veškerá rozšíření
  • zbrusu nové grafické zpracování mapy
  • vylepšené nebo úplně nové obrázky na kartách událostí
  • červené žetony zdraví
  • nové figurky ženských zombií

Hra je kompatibilní ke všem rozšířením z původní hry.

Hra obsahuje 30 dílů herní mapy, balík 50 karet událostí, 6 lidí, žetony životů a střeliva a hlavně 100 plastových miniatur zombií ve dvou rozdílných polohách.

 

                      Doporučený věk od:   12 let

                      Doba hraní:           120 minut

                      Počet hráčů:        2-6 hráčů